Apartmány Svoboda

Standardy Interiér

Podlahy

Dřevěné podlahy Designfloors Antique Kährs

Švédská značka Kährs je lídrem na evropském trhu. Výrobce si u třívrstvých dřevěných podlah zakládá na environmentálně ohleduplné výrobě a kvalitním zpracování. Šetrný přístup k používaným materiálům a ohleduplnost firmy k životnímu prostředí dokládá řada získaných certifikátů. Designová kolekce Kährs klade důraz na odolnost, snadnou pokládku a nenáročnou údržbu. Oproti masivním dřevěným podlahám jsou vícevrstvé dílce Kährs o 75 % stabilnější, odolné proti prohýbání, vyboulení a praskání, a to i během výkyvů teplot. Dřevěné podlahy Kährs se dnes prodávají v 60 různých zemích světa.

Interiérové dveře

Hörmann

Interiérové dveře Hörmann, povrch Duradecor, Bílá RAL 9016, bezfalcové provedení s ostrou hranou, výška 2100 mm, nerezové kování Linea

Nadčasové špičkové interiérové dveře s elegantním nádechem. To je charakteristika modelů BaseLine dveří německého výrobce dveří Hörmann. Celoplošné křídlo dveří v bezfalcovém provedení bude ideálně ladit se stylem Vašeho interiéru.

Vypínače a zásuvky

11

Schneider - Unica basic

UNICA Basic dokonale splyne s každým interiérem a doladí Vaši domácnost. Nekompromisní technické řešení navíc splňuje i ty nejnáročnější požadavky na současné elektrické instalace.

Koupelna

Dlažba a obklady

Obklady Aspen Antracite Ecoluziony ceramiche

Špičkové italské dlažby a obklady. Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v černé barvě v designu cementu o rozměru 60×60 cm s matným povrchem. S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby.

3

Siko umyvadlo Ideal Strada 60x42 cm

Umyvadlo s otvorem pro baterii uprostřed o šířce 60 cm, hloubce 42 cm a výšce 14,5 cm.

Umyvadlová baterie Novaservis Nobless Sharp

Páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí. V chromovém provedení.

5

Wc závěsné Glacera Alfa

Závěsné WC Alfa představuje dokonalou kombinaci designu, snadné údržby a rychlé instalace. WC má skryté uchycení (na stranách WC nejsou otvory pro uchycení ke stěně), sedátko se dá snadno sejmout a očistit tak povrch toalety. Záchod má otevřený okruh splachování, díky kterému je možné snadno vyčistit vnitřní prostor toalety – např. mopem.

Ovládací tlačítko Geberit Sigma

Designové dvoučinné ovládací tlačítko Sigma30 od známé společnosti GEBERIT, k ovládání splachování u splachovacích nádržek pod omítku Geberit Sigma, a díky tomu je vhodným výběrem do každé koupelny.

7

Sprchové hlavice

Hlavová sprcha Jika Cubito chrom. Hlavová sprcha s 1 funkcí. V hranatém designu.

Sprchová hlavice Jika Cubito chrom. Ruční sprcha s 1 funkcí. V hranatém designu. S funkcí Clean Touch pro snadné čištění trysek, v chromovém provedení, je díky svému designu vhodnou volbou do každé koupelny.

Sprchová baterie Novaservis Nobless Sharp

Páková podomítková sprchová baterie v chromovém provedení.

9

Radiátor kombinovaný Thermal Trend

Radiátor kombinovaný v bílé barvě. Rozměr radiátoru 60×133 cm.

Chcete více informací?
Kontaktujte nás